نرو مارکتینگ در فضای دیجیتال :

وب سایت:

با توجه به افزایش روزافزون دانش و پیشرفت روز به روز تکنولوژی و به وجود آمدن فناوری و علوم جدید، لازم است وب سایت برای هر کدام از فعالیت های تجاری و هر یک از این علوم و فنون نوین فراهم آید تا همزمان با آشنایی افراد با شما و کسب و کارتان، بتوانند در بستر اینترنت از امکانات شما نیز استفاده کنند.

در بازاريابي عصبي، پژوهش مبنايي رفتار مصرف کننده با استفاده از ابزار علمي مدرن و دقيق (به ويژه ابزار هاي پزشکي) است.

سایت ایران مارکتینگ در این زمینه در کنار شما خواهد بود و با بهره گیری از دقیق ترین دستگاه های EEG، Eye Tracker و… به روزترین وب سایت را برای شما خواهد ساخت.

social media neuromarketing

Social Media:

از جمله ابزارهای توسعه و تحقیق بازار، پیش از پیوند نوروساینس (علوم اعصاب) با حوزه‌ی بازاریابی، نظرسنجی‌ها، امتیازدهی‌های الکترونیک (یا حضوری) و دیگر روش‌ها مانند مطالعه‌ی رفتار کاربران در هنگام جستجو در اینترنت یا مطالعه‌ی داده‌های استخراج شده از شبکه‌های اجتماعی است. اهمیت شبکه های اجتماعی امروزه بیش از پیش بر همگان روشن گردیده است و همه این موارد لزوم روشی نوین برای تحلیل رفتار مصرف کننده را روشن می دارد. با توجه به اهمیت شبکه های اجتماعی و لزوم استفاده از آن ها به منظور ویترین هر کسب و کاری، تیم ما در ایران مارکتینگ آمادگی دارد تا مدیریت شبکه های اجتماعی شما را با رعایت اصول نورو در اختیار بگیرد.

نوروموزیک:

تاثیر شگرف موسیقی بر افراد بر هیچ کس پوشیده نیست. اما شاید تلفیق موزیک و نورو در راستای بازاریابی مشتریان برای شما جالب و همچنین کاربردی باشد. به طور مثال:

  • موسیقی های جدید از طریق سایت شما شنیده شوند.
  • هنگامیکه شخصی در اینترنت عبارت “5 آهنگ برتر دنیا” را سرچ میکند با وب سایت شما روبرو شود.
  • و …

ما در این راستا از تیمی قدرتمند متشکل از دانشمندان علم نورو و موزیسین های تراز یک جهانی بهترین استراتژی ها را در راستای موفقیت کسب و کار شما تدوین و اجرا می نماییم.

neuro music pic
digital_campaign

طراحی کمپین دیجیتال:

این را همه‌ی ما خوب میدانیم که سالیانه و حتی در لحظه، هزینه‌های سرسام‌آوری صرف تبلیغات و بازاریابی می‌شود. باوجود همه‌ی کمپین‌های موفقی که در اطراف ما به راه می‌افتند، باز هم هنوز نمی‌دانیم واقعاً چه چیزی باعث می‌شود که مصرف کننده یک محصول را بخرد. امروزه تبلیغات در فضای مجازی نیاز به دقت عمل زیادی دارد و کسب و کارها به دنبال بهترین روش ها برای حضوری موفق در این حوزه هستند. ما در ایران مارکتینگ با استفاده از به روزترین دستگاه های علم نورو، به شما کمک می کنیم تبلیغات خود را به بهترین شکل انجام دهید. جامعه هدف خود را دقیقا شناسایی کنید، مناسب ترین تبلیغات را برای جلب نظر آن ها طراحی نمایید، تبلیغات خود را با بالاترین نرخ تبدیل پخش نمایید و این چرخه را بارها و بارها طی نمایید.